ALA8DF241CD500
MFR.Part #
ALA8DF241CD500
JLCPCB Part #
C1650654
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.84A@100Hz 240uF 30mm 40mm 500V 8000hrs@105℃ 859.2mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS