16YXG1500MEFC12.5X20
MFR.Part #
16YXG1500MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1583517
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 16V 20mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS