63USC4700MEFCSN25X40
MFR.Part #
63USC4700MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3722782
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.49A@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 4700uF 63V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS