25ZLJ1500MG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZLJ1500MG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596773
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 2.6A@100kHz 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS