LKSH2392MESA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKSH2392MESA
JLCPCB Part #
C1606263
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 3.05A@120Hz 3900uF 40mm 71V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS