63USC4700MEFCSN22X50
MFR.Part #
63USC4700MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C3721798
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.49A@120Hz 3000hrs@85℃ 4700uF 50mm 63V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS