LGU2Z821MELA
MFR.Part #
LGU2Z821MELA
JLCPCB Part #
C1582426
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2.04A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS