50PX1000MEFCG412.5X25
MFR.Part #
50PX1000MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596945
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.272A@10kHz 1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS