63USC2200MEFCSN20X35
MFR.Part #
63USC2200MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1668043
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.76A@10kHz 20mm 2200uF 3000hrs@85℃ 35mm 63V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS