400HXG330MEFCSN30X35
MFR.Part #
400HXG330MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1588529
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.31A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS