35YXG680MEFC16X16
MFR.Part #
35YXG680MEFC16X16
JLCPCB Part #
C1668407
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.94A@100kHz 16mm 16mm 35V 6000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS