25VXG4700MEFCSN22X30
MFR.Part #
25VXG4700MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1602264
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.7825A@10kHz 10mm 22mm 25V 30mm 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS