LGN2C561MELY35
MFR.Part #
LGN2C561MELY35
JLCPCB Part #
C1583259
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 160V 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS