63USC2200MEFCSN22X30
MFR.Part #
63USC2200MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1612895
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.4A@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 63V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS