10YXG330MEFCT16.3X11
MFR.Part #
10YXG330MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1668970
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS