63MXC8200MEFCSN35X40
MFR.Part #
63MXC8200MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1608261
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.04A@120Hz 40mm 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS