420MXH470MEFCSN30X45
MFR.Part #
420MXH470MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C2940679
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.05A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 420V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS