63MXC8200MEFCSN35X45
MFR.Part #
63MXC8200MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1607189
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS