35VXG6800MEFC30X30
MFR.Part #
35VXG6800MEFC30X30
JLCPCB Part #
C1607710
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.622A@10kHz 30mm 30mm 35V 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS