63MXC8200MEFCSN30X50
MFR.Part #
63MXC8200MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C3722076
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.04A@120Hz 50mm 63V 8200uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS