50USC15000MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USC15000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1609475
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 15000uF 3000hrs@85℃ 30mm 50V 50mm 6.44A@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS