350VXS120MEFC22X25
MFR.Part #
350VXS120MEFC22X25
JLCPCB Part #
C1604833
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 25mm 350V 5000hrs@105℃ 920mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS