35PX6800MEFCGC18X35.5
MFR.Part #
35PX6800MEFCGC18X35.5
JLCPCB Part #
C5114799
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.92A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 35V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS