50USC10000MEFC30X40
MFR.Part #
50USC10000MEFC30X40
JLCPCB Part #
C1606805
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 40mm 5.773A@10kHz 50V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors