50MXG4700MEFCSN35X25
MFR.Part #
50MXG4700MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C3721788
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS