500BXA10T12.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500BXA10T12.5X25
JLCPCB Part #
C1600196
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 25mm 500V 5mm 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS