50MXC4700MEFCSN30X25
MFR.Part #
50MXC4700MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C6689435
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 4700uF 50V ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS