B43508H2687M62
MFR.Part #
B43508H2687M62
JLCPCB Part #
C1610501
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
250V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS