25USC10000MEFC25X25
MFR.Part #
25USC10000MEFC25X25
JLCPCB Part #
C3722338
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 25V 25mm 25mm 3.18A@120Hz 3000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors