EKMM251VSN471MA25S
MFR.Part #
EKMM251VSN471MA25S
JLCPCB Part #
C1605813
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.475A@50kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS