400USC180MEFCSN22X40
MFR.Part #
400USC180MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1604690
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.41A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS