50MXG15000MEFCSN35X40
MFR.Part #
50MXG15000MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1581220
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.77A@120Hz 40mm 50V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS