50MXC10000MEFCSN35X40
MFR.Part #
50MXC10000MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1607222
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 50V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS