ALC70A132DD200
MFR.Part #
ALC70A132DD200
JLCPCB Part #
C1619682
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1300uF 15000hrs@85℃ 174mΩ@100Hz 200V 3.32A@100Hz 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS