LGX2W391MELC40
MFR.Part #
LGX2W391MELC40
JLCPCB Part #
C1582616
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4739A@50kHz 35mm 390uF 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS