25PZF220M8X9
MFR.Part #
25PZF220M8X9
JLCPCB Part #
C3275076
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 220uF 25V 27mΩ 3.5mm 4000hrs@125℃ 80mA@120Hz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS