50PZH68M8X9
MFR.Part #
50PZH68M8X9
JLCPCB Part #
C3274291
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+135℃ 2.3A@100kHz 3.5mm 30mΩ 4000hrs@135℃ 50V 68uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS