400VXR180MEFCSN35X25
MFR.Part #
400VXR180MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1606954
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.26A@10kHz 10mm 180uF 25mm 35mm 400V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS