50MXC10000MEFCSN30X50
MFR.Part #
50MXC10000MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C5506409
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 50V 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS