50MXG10000MEFCSN30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MXG10000MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1579991
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.05A@120Hz 40mm 50V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS