381LX471M350K052
MFR.Part #
381LX471M350K052
JLCPCB Part #
C6681653
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V 470uF 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS