50MXG12000MEFCSN30X45
MFR.Part #
50MXG12000MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1137059
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 30mm 4.56A@120Hz 45mm 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS