200USC330MEFCSN20X30
MFR.Part #
200USC330MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1498620
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.56A@120Hz 10mm 200V 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS