50VXG3300MEFCSN30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50VXG3300MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3721040
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.72A@120Hz 10mm 25mm 30mm 3300uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS