35MXC22000MEFC35X40
MFR.Part #
35MXC22000MEFC35X40
JLCPCB Part #
C3725337
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 3000hrs@105℃ 35V 35mm 4.92A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors