16ZLJ680M8X16
MFR.Part #
16ZLJ680M8X16
JLCPCB Part #
C694084
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 3.5mm 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS