500MXG180MEFCSN30X40
MFR.Part #
500MXG180MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1137081
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 500V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS