50MXC10000MEFCSN30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MXC10000MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1607652
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.6575A@10kHz 45mm 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS