50USG12000MEFCSN30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USG12000MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1582392
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 30mm 45mm 5.6A@120Hz 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS