50MXC4700MEFCSN22X45
MFR.Part #
50MXC4700MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1644482
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.7945A@10kHz 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS